Time | Event | Details |
---|---|---|
4:00pm | vs. Dilworth-Glyndon-Felton Middle | |
Coach Lee's team *Match will be played in the North gym | ||
4:30pm | vs. Ben Franklin Middle
Coach Ekre/Robertson team + Half of Coach Fahrendorf/Holten team | |
Coach Ekre/Robertson team + Half of Coach Fahrendorf/Holten team | ||
4:30pm | vs. TBA
Coach Fahrendorf/Holten team *Team will split. Half will play at 4:30 with Moorhead 8B2 and half will play at 5:45 with Moorhead 8A | |
Coach Fahrendorf/Holten team *Team will split. Half will play at 4:30 with Moorhead 8B2 and half will play at 5:45 with Moorhead 8A | ||
5:45pm | vs. Discovery Middle
Coach Martinson/Cole + Half of Coach Fahrendorf/Holten Teams | |
Coach Martinson/Cole + Half of Coach Fahrendorf/Holten Teams |
Time | Event | Details |
---|---|---|
4:00pm | vs. WF Liberty Middle
@ Liberty Middle School
Coach Frost-Geiser's team *Match played in Gym 2 **GAME MOVED FROM 10/8/18** | |
Coach Frost-Geiser's team *Match played in Gym 2 **GAME MOVED FROM 10/8/18** | ||
4:15pm | vs. WF Cheney Middle
Coach Swanson's team *Match played in the South Gym | |
Coach Swanson's team *Match played in the South Gym | ||
4:30pm | vs. Sullivan Middle
Coach Brager/Sandahl/Raftevold team | |
Coach Brager/Sandahl/Raftevold team | ||
4:30pm | vs. WF Liberty Middle
@ Liberty Middle School
Coach Lyslo/Carlso/Wheeler team | |
Coach Lyslo/Carlso/Wheeler team | ||
4:30pm | vs. WF Cheney Middle
Coach LaFlamme's team | |
Coach LaFlamme's team | ||
4:30pm | vs. WF Cheney Middle
Coach Kleven's team | |
Coach Kleven's team | ||
5:45pm | vs. WF Cheney Middle
Coach Anderson's team *Match played in South gym | |
Coach Anderson's team *Match played in South gym | ||
6:00pm | vs. WF Liberty Middle
Coach Niznik's team | |
Coach Niznik's team | ||
6:00pm | vs. WF Cheney Middle
Coach Haugen's team | |
Coach Haugen's team |
Time | Event | Details |
---|---|---|
4:30pm | vs. Sullivan Middle
Coach Lee's team | |
Coach Lee's team | ||
6:00pm | vs. WF Liberty Middle
Coach Niznik's team | |
Coach Niznik's team |
Time | Event | Details |
---|---|---|
4:00pm | vs. Discovery Middle
Coach Niznik's teams *Match played in Gym 1 East | |
Coach Niznik's teams *Match played in Gym 1 East | ||
4:00pm | vs. WF Liberty Middle
@ Liberty Middle School
Coach LaFlamme's team *Match played in Gym 3 | |
Coach LaFlamme's team *Match played in Gym 3 | ||
4:30pm | vs. Dilworth-Glyndon-Felton Middle
Coach Swanson's team | |
Coach Swanson's team | ||
5:15pm |
(Time Changed) | vs. WF Liberty Middle
Coach Frost-Geiser's team |
Coach Frost-Geiser's team | ||
5:30pm | vs. Ben Franklin Middle
Coach Haugen's team *Match played in Gym 1 East | |
Coach Haugen's team *Match played in Gym 1 East | ||
5:30pm | vs. Ben Franklin Middle
Coach Kleven's team *Match played in Gym 1 West | |
Coach Kleven's team *Match played in Gym 1 West |
*Match will be played in the North gym